Aktualności

Swissmed Prywatny Serwis Medyczny -spółka z Grupy Kapitałowej Swissmed otrzymała tytuł Diamenty Forbesa 2012 w kategorii małych firm.

Diamenty Forbesa 2012 to lista polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swą wartość. Na Pomorzu wyróżnienia trafiły do 155 firm, w tym aż 75 to firmy z Trójmiasta.

Wartość została obliczona na podstawie tzw. metody szwajcarskiej, łączącej metodę majątkową i dochodową. Pierwsza nie wycenia potencjału pracowników i know-how. Wycena na podstawie zysków nie uwzględnia np. wrażliwości na zmiany sezonowe. Firmy nagrodzone są podzielone na trzy kategorie wg przychodów ze sprzedaży w 2011 roku: firmy małe 5-50 mln zł, firmy średnie 50-250 mln zł, firmy duże powyżej 250 mln zł.

Nowa przychodnia Swissmed na gdańskiej Morenie

12.12.2011 r.

Dnia 12 grudnia 2011 roku odbyło się oficjalne otwarcie kolejnej przychodni Swissmed w Trójmieście. Przychodnia znajduje się w Gdańsku -Morenie przy ul. Jaśkowa Dolina 132 w biurowcu Skwer Morena. Placówka stanie się także wkrótce nową siedzibą spółki Swissmed Prywatny Serwis Medyczny, która poprzednio mieściła się przy ul. Skłodowskiej –Curie . Koszt inwestycji to 4,5 mln PLN, część z tych środków pozyskano w ramach emisji akcji spółki na rynku NewConnect.

Czteropoziomowa, komfortowo urządzona, wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny przychodnia Swissmed posiada blisko 30 gabinetów, w których odbywać się będą zabiegi ambulatoryjne oraz konsultacje lekarskie z zakresu m.in. medycyny rodzinnej, kardiologii, ortopedii, okulistyki, neurochirurgii, chirurgii onkologicznej, neurologii, ginekologii, urologii, reumatologii, pulmonologii. W pracowniach diagnostycznych wykonywane będą badania kardiologiczne: EKG spoczynkowe i wysiłkowe, testy holterowskie, a także badania obrazowe : USG klasyczne, ginekologiczne, prenatalne oraz usg płodu z opcją 4D. Na jednym z pięter powołano tzw. strefę dobrego samopoczucia, dedykowaną potrzebom ciała i ducha, w której pacjenci będą mogli skorzystać z porad psychologa i psychiatry, uczestniczyć w zajęciach fizykoterapii, terapii manualnej i rehabilitacji funkcjonalnej, a także korzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

Oferta placówki skierowana jest do pacjentów prywatnych, posiadających pakiety medyczne Swissmed oraz polisy zdrowotne. Na pierwszym piętrze Grupa Swissmed świadczyć będzie także usługi w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, w zakresie m.in.: podstawowej opieki zdrowotnej, ginekologii, okulistyki, chirurgii dziecięcej, kardiologii, okulistyki i chirurgii ogólnej.

Otwarcie nowej placówki Swissmed zbiegło się w czasie z dniem jubileuszu 15-lecia istnienia firmy Swissmed na rynku usług medycznych i wpisuje się w strategię rozwoju sieci placówek Swissmed.

Debiut spółki Swissmed Prywatny Serwis Medyczny S.A. na rynku New Connect.

Dnia 15 marca odbyło się pierwsze notowanie spółki Swissmed Prywatny Serwis Medyczny na alternatywnym rynku GPW. Kurs akcji spółki wzrósł o 17,65 % do 2 zł. Podczas uroczystości debiutu spółka otrzymała certyfikat i statuetkę spółki notowanej na GPW.

15.03.2011 r.

Zdj 1
Zdj 2
Zdj 3
Zdj 4
Zdj 5
Zdj 6

Transmisja TV - Link 1, Link 2

Agencja marketingu internetowego walkin.pl